Witamy na naszej nowej stronie!

Nowy rok i wreszcie nowa strona:-)Od dawna nosiliśmy się z zamiarem stworzenia nowej nowoczesnej strony jednak po powstaniu http://catering-polnaroza.pl  trochę ten pomysł uciekł. Głównie brak czasu i odpowiednich zdjęć zdecydował o tym że wiecznie przekładaliśmy nowy projekt zwany  http://polnaroza.eu

W końcu nadszedł odpowiedni czas i choć nie mamy tylu zdjęć ile byśmy chcieli to jednak  postanowiliśmy odpalić nową szatę graficzną i nowe wcielenie polnaroza.eu.

Być może strony będą jeszcze funkcjonowały pod tymi samymi adresami równolegle lecz to w sumie nie istotne… 🙂

Ważne że nowa strona to nowe możliwości i szansa dotarcia do nowych klientów cateringowych i zaproszenia nowych osób do naszej sali bankietowej Polna Róża.

 

Zmieniamy też adres emai  biuro@polnaroza.eu

Pod tym adresem a także pod znanymi już numerami  608-134-259 i 606-578-570 czekamy na Państwa pytania i uwagi oraz propozycje.

 

 

Polna róża to w dalszym ciągu miejsce na idealną imprezę rodzinną, to tutaj zorganizujesz wymarzone chrzciny czy wesele.

Zawsze staramy się zrobić wszystko co  naszej mocy by Państwa uroczystość była wyjątkowa.

Mamy piękną salę weselną, ciekawe menu oparte na daniach kuchni polskiej lecz także kuchni międzynarodowej. Nasze dania sprawdzają się zarówno na coctaijach jak i na dobrych polskich weselach.

Ceny menu weselnego wahają się od 140 do 190 złotych w zależności od menu, ilości dań i tego jakie dania będą serwowane.

 

Serdecznie zapraszamy do bliższego przyjrzenia się naszej ofercie.

wesele Legionowo210

 

Zapraszamy również firmy szukające dobrego sprawdzonego cateringu na terenie Mazowsza.