Aktualności

Obiad weselny

Małe wesele może być piękne jeśli…

Zobacz więcej

Sylwester 2019/20 Legionowo (Łajski) okolice Legionowa.

Zapraszamy po raz kolejny do udziału w balu sylwestrowym organizowanych w naszym lokalu. Ciekawe menu i masa doskonale znanych klasyków naszej kuchni jak i nowe ciekawe dania. DJ i muzyka z ostatnich lat jak również najnowsze hity. Oraz masa niezapomnianych chwil tylko w naszej sali!! Telefon 507464468 Cena:170 złotych od osoby!

Zobacz więcej

Polna Róża Łajski dom weselny.

Polna Róża pod Legionowem (miejscowość Łajski). Ulica Polna 11 Łajski gmina Wieliszew telefon 606-578-570  608-134-259.   Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję że znajdą tu Państwo wszystkie interesujące informacje. Nasza firma to organizacja wesel, chrzcin i cateringu w rozsądnych cenach. Oferujemy piękna salę, spore doświadczenie i elastyczność oraz ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb. […]

Zobacz więcej

Dom weselny Legionowo.

Dom weselny Legionowo –

Zobacz więcej

Chrzciny Legionowo

Chrzciny Legionowo od 100 złotych. Witamy na naszej nowej stronie. Zapraszamy Państwa do organizowania w naszej sali bankietowej Polna Róża przyjęć z okazji chrztu czyli popularnych chrzcin. Zawsze staraliśmy się by nasza oferta była bardzo komfortowa i by wszystkie organizowane u nas imprezy były wyjątkowe. W związku z tym nie łączymy chrzcin! Jednego dnia organizujemy […]

Zobacz więcej

Witamy na naszej nowej stronie!

Zobacz więcej

Wesele 2017

Smaczne menu pełne dań gorących i zimnych. Kuchnia Polska i międzynarodowa, szeroka gama przystawek i dań gorących oraz to najlepsze w ofercie Polnej Róży, czyli: smak, jakość i indywidualne podejście do naszych klientów. Zapaszmy również wszystkich tych którzy szukają dobrego dostawcy cateringu na przyjęcia, lunche firmowe i konferencje.

Zobacz więcej

Wiosenne chrzciny

Polna Róża to piękne uroczystości z okazji chrztu świętego. Zapraszamy serdecznie Państwa do organizacji uroczystości w naszej Sali Bankietowej. U nas każde przyjęcie ma swój niepowtarzalny charakter. Zrobimy Wszystko by czuli się Państwo komfortowo.

Zobacz więcej

Wiosna i Polna Róża

Zapraszamy szanownych Państwa w nasze skromne progi. Mamy dla naszych gości do zaoferowania wszystko co najlepsze. Ciekawe menu zarówno dla smakoszy jak i dla tradycjonalistów. Piękną salę weselną i miłą obsługę. Mamy kilka wariantów menu w przystępnych cenach od 150 do 190 złotych.

Zobacz więcej