Chrzciny

Przyjęcie organizowane z okazji chrztu świętego to kolejna uroczystość na której warto spotkać się w Sali bankietowej Polna Róża. Od początku istnienia naszego lokalu z przyjemnością i dużym zaangażowaniem staraliśmy się organizować chrzciny czyniąc z nich naszą specjalność. Na ogół gościmy w naszej Sali tylko jedną uroczystość w jednym dniu. Mają Państwo naszą salę na wyłączność dla swoich gości.

Podczas takiej uroczystości podajemy z reguły menu standardowe lub rozszerzone w zależności od Państwa gustu. Menu podstawowe to zupa + danie główne + przystawka gorąca lub zupa.
Do tego proponujemy 5 dań zimnych, ciasta, owoce i napoje zimne oraz gorące bez limitu. Kosztem dodatkowym jest koszt obsługi 100 złotych za każde 20 osób. Koszt menu standardowego to 90 złotych.

Menu specjalne to dodatkowe danie gorące i większa ilość przystawek zimnych oraz lody i tort okolicznościowy. Serdecznie polecamy obydwa warianty.

Zalety organizacji chrzcin w Polnej Róży:

– Nie łączymy chrzcin!
– Elegancka sala do Państwa dyspozycji
– Bogate menu- sami wybierają Państwo dania.
– Miła obsługa
– Przystępne ce
– Bardzo smaczne domowe dania
– DUŻE PORCJE!!!

Przykładowe menu –  dania gorące i zimne

Mogą Państwo również przesłać własne menu.

Chrzciny Legionowo, chrzciny okolice Legionowa. Jeżeli myślą Państwo o pięknej Sali i smacznym jedzeniu podanym podczas Państwa chrzcin to nasza oferta będzie idealna.
Zapraszamy Łajski ulica Polna 11.