Dom weselny Legionowo.

Dom weselny Legionowo –

Polna Róża to nowoczesny dom weselny nieopodal Legionowa w miejscowości Łajski.

Po mimo swojej oryginalnej nazwy miejscowość Łajski to mazowiecka wieś oddalona jedynie 20 kilometrów od granicy  z Warszawą. Dokładniej 20 km od Białołęki pod Legionowem.

To mała miejscowość ale cicha i spokojna nasza sala jest trochę na uboczy, mamy parking na terenie zamkniętym więc goście czują się bezpiecznie i komfortowo. Nasza sala to miejsce dla około stu czterdziestu gości weselnych.

Żeby po kłódce streścić naszą ofertę możemy powiedzieć że wesela organizujemy w kilku wariantach. To nasi goście decydują jaką cenę zapłacą za menu, my oferujemy całonocne wesele w cenie od 140 do 190 złotych. Każde menu zawiera dania zimne i gorące, ciasta i owoce, obsługę kelnerską, stałą dekorację sali, pokrowce na krzesła, darmowy parking na terenie zamkniętym.

Do dyspozycji gości oddajemy również kameralny ogródek, pomieszczenie na alkohol dostępne z sali z możliwością zamknięcia na klucz oraz pomieszczenie na rzeczy osobiste a w razie potrzeby szatnie na odzież wierzchnią.

Wesele sierpień Legionowo197

wesele Legionowo210

Wesele Legionowo 208

Wesele Legionowo 254

 

Czym możemy pozytywnie Państwa zaskoczyć?

Każdy kto organizuje wesele po obejrzeniu sali zastanawia się nad kosztami i ofertą. Każdemu zależy na jedzeniu. Nasze jedzenie jest w miarę proste i domowe (choć jeżeli mają Państwo życzenie by było bardziej wyszukane to z radością zaserwujemy coś oryginalnego i wykwintnego). Zawsze serwujemy jedzenie smaczne, świeże i staramy się porcje były bardzo duże. Znani jesteśmy z rozwiązań półmiskowych ponieważ taką formę preferujemy. Goście dostają dwa rodzaje mięs i dodatków do wyboru i z takiego rozwiazania są na ogół najbardziej zadowoleni.

Działając w branży gastronomicznej Polna Róża jako catering i jako dom weselny Legionowo  od około 9 lat poznaliśmy już różne gusta.  Zyskaliśmy własną rozpoznawalną markę która dla wielu klientów bardzo pozytywnie kojarzona. A Ci  którzy nas jeszcze nie znają mamy nadzieję że niebawem nadrobią zaległości i będą mieli możliwość pobawić się w naszej sali i spróbować naszych dań, czego sobie i Państwu serdecznie życzymy 🙂

Polecamy również nasze usługi cateringowe, oraz organizację chrzcin, obiadów weselnych i przyjęć okolicznościowych.